  • Model: RF-FLW20-10
  • Weight: 110.60g
  • Dim: 22.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-FLW20-10
For 15 or more items, click to quote
Flat Washer Zinc Plated 20mm (10)