  • Model: RF-FLW20-100
  • Weight: 1,106.40g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 94.00mm
  • SKU: RF-FLW20-100
For 15 or more items, click to quote
Flat Washer Zinc Plated 20mm (100)