  • Model: RF-FLW12-50
  • Weight: 165.20g
  • Dim: 37.00mm x 149.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-FLW12-50
For 15 or more items, click to quote
Flat Washer Zinc Plated 12mm (50)