  • Model: RF-FLW12-100
  • Weight: 345.00g
  • Dim: 34.00mm x 149.00mm x 121.00mm
  • SKU: RF-FLW12-100
For 15 or more items, click to quote
Flat Washer Zinc Plated 12mm (100)