  • Model: RF-FLW10-10
  • Weight: 27.40g
  • Dim: 7.00mm x 75.00mm x 121.00mm
  • SKU: RF-FLW10-10
For 15 or more items, click to quote
Flat Washer Zinc Plated 10mm (10)