  • Model: RF-DIA10-100
  • Weight: 1,987.00g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 190.00mm
  • SKU: RF-DIA10-100
For 15 or more items, click to quote
Drop In Anchor 10mm (100)