  • Model: RF-CLN50-500G
  • Weight: 541.20g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 94.00mm
  • SKU: RF-CLN50-500G
For 15 or more items, click to quote
Clout Nail 50mm (500g)