  • Model: RF-CLN40-200G
  • Weight: 207.60g
  • Dim: 42.00mm x 149.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-CLN40-200G
For 15 or more items, click to quote
Clout Nail 40mm (200g)