  • Model: RF-CLN40-100G
  • Weight: 105.00g
  • Dim: 33.00mm x 75.00mm x 115.00mm
  • SKU: RF-CLN40-100G
For 15 or more items, click to quote
Clout Nail 40mm (100g)