  • Model: RF-CLN32-500G
  • Weight: 512.60g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 94.00mm
  • SKU: RF-CLN32-500G
For 15 or more items, click to quote
Clout Nail 32mm (500g)