  • Model: RF-CLN32-100G
  • Weight: 105.00g
  • Dim: 34.00mm x 75.00mm x 122.00mm
  • SKU: RF-CLN32-100G
For 15 or more items, click to quote
Clout Nail 32mm (100g)