  • Model: RF-CLN25-500G
  • Weight: 539.20g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 94.00mm
  • SKU: RF-CLN25-500G
For 15 or more items, click to quote
Clout Nail 25mm (500g)