  • Model: RF-CLN25-100G
  • Weight: 104.40g
  • Dim: 29.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-CLN25-100G
For 15 or more items, click to quote
Clout Nail 25mm (100g)