- Model: RF-CFN75-50G
- Weight: 49.00g
- Dim: 8.00mm x 75.00mm x 124.00mm
- SKU: RF-CFN75-50G
- UPC: 6005721057856
R 12.90
Ex VAT: R 11.22
For 15 or more items, click to quote
Steel Fluted Nail 75mm (50g)