- Model: RF-CFN50-200G
- Weight: 213.60g
- Dim: 41.00mm x 150.00mm x 120.00mm
- SKU: RF-CFN50-200G
- UPC: 6005721099603
R 43.90
Ex VAT: R 38.17
For 15 or more items, click to quote
Steel Fluted Nail 50mm (200g)