- Model: RF-CFN40-50G
- Weight: 53.00g
- Dim: 10.00mm x 75.00mm x 119.00mm
- SKU: RF-CFN40-50G
- UPC: 6005721099511
R 18.90
Ex VAT: R 16.43
For 15 or more items, click to quote
Steel Fluted Nail 40mm (50g)