- Model: RF-CFN40-100G
- Weight: 105.00g
- Dim: 20.00mm x 75.00mm x 119.00mm
- SKU: RF-CFN40-100G
- UPC: 6005721099559
R 24.90
Ex VAT: R 21.65
For 15 or more items, click to quote
Steel Fluted Nail 40mm (100g)