  • Model: RF-CB4075-25
  • Weight: 94.40g
  • Dim: 25.00mm x 149.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-CB4075-25
For 15 or more items, click to quote
Chipboard Screw Yellow Passivated 4x75mm (25)