  • Model: RF-CB4035-10
  • Weight: 23.60g
  • Dim: 10.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-CB4035-10
  • UPC: 6005721057092
R 8.90
Ex VAT: R 7.74
For 15 or more items, click to quote
Chipboard Screw Yellow Passivated 4x35mm (10)