  • Model: RF-CB4020-10
  • Weight: 16.00g
  • Dim: 10.00mm x 75.00mm x 123.00mm
  • SKU: RF-CB4020-10
  • UPC: 6005721057009
R 8.90
Ex VAT: R 7.74
For 15 or more items, click to quote
Chipboard Screw Yellow Passivated 4x20mm (10)