  • Model: RF-BW6019-15
  • Weight: 15.00g
  • Dim: 15.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-BW6019-15
For 15 or more items, click to quote
Bonded Washer EVA 6x19mm (15)