  • Model: RF-BRT4010-25
  • Weight: 40.40g
  • Dim: 25.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-BRT4010-25
For 15 or more items, click to quote
Blind Rivet Open 4x10mm (25)