  • Model: RF-BLUT19-50G
  • Weight: 55.20g
  • Dim: 10.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-BLUT19-50G
For 15 or more items, click to quote
Blue Tack Nails 19mm (50g)