  • Model: RF-BLUT19-100G
  • Weight: 103.80g
  • Dim: 19.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-BLUT19-100G
For 15 or more items, click to quote
Blue Tack Nails 19mm (100g)