  • Model: RF-BLUT13-50G
  • Weight: 55.80g
  • Dim: 9.00mm x 75.00mm x 124.00mm
  • SKU: RF-BLUT13-50G
For 15 or more items, click to quote
Blue Tack Nails 13mm (50g)