  • Model: RF-BLUT13-100G
  • Weight: 110.00g
  • Dim: 24.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-BLUT13-100G
For 15 or more items, click to quote
Blue Tack Nails 13mm (100g)