  • Model: RF-BLUT10-50G
  • Weight: 34.00g
  • Dim: 7.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-BLUT10-50G
For 15 or more items, click to quote
Blue Tack Nails 10mm (50g)