- Model: RCSB21060
- Weight: 497.40g
- Dim: 497.40mm x 252.00mm x 285.00mm
- SKU: RCSB21060
- UPC: 6005721001729
R 285.90
Ex VAT: R 248.61
For 15 or more items, click to quote
210MM Z60 SAW BLADE TCT PROFI