- Model: RCSB21040
- Weight: 476.20g
- Dim: 7.00mm x 253.00mm x 285.00mm
- SKU: RCSB21040
- UPC: 6005721001712
R 263.90
Ex VAT: R 229.48
For 15 or more items, click to quote
210MM Z40 SAW BLADE TCT PROFI