- Model: RCSB21024
- Weight: 450.20g
- Dim: 6.00mm x 252.00mm x 285.00mm
- SKU: RCSB21024
- UPC: 6005721001705
R 241.90
Ex VAT: R 210.35
For 15 or more items, click to quote
210MM Z24 SAW BLADE TCT PROFI