  • Model: RCSB18560-20
  • Weight: 322.60g
  • Dim: 6.00mm x 220.00mm x 255.00mm
  • SKU: RCSB18560-20
For 15 or more items, click to quote
185MM Z60 SAW BLADE TCT PROFI