  • Model: RCSB16024-20
  • Weight: 231.60g
  • Dim: 7.00mm x 200.00mm x 215.00mm
  • SKU: RCSB16024-20
For 15 or more items, click to quote
160MM Z24 SAW BLADE TCT PROFI