  • Model: RCGC51000
  • Weight: 46.40g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RCGC51000
  • UPC: 6005721006670
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 66.90
Ex VAT: R 58.17
For 15 or more items, click to quote
10.00mm industrial concrete carded