  • Model: RCGC50900
  • Weight: 46.40g
  • Dim: 10.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RCGC50900
  • UPC: 6005721006663
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 54.90
Ex VAT: R 47.74
For 15 or more items, click to quote
9.00mm industrial concrete carded