- Model: RBRC51700
- Weight: 169.00g
- Dim: 25.00mm x 40.00mm x 237.00mm
- SKU: RBRC51700
- UPC: 6005721000630
- Availability: Available in-store and online
- Lead Time: 2-5 working days
R 77.90
Ex VAT: R 67.74
For 15 or more items, click to quote
17.00mm standard brick carded