  • Model: RBRC51300
  • Weight: 84.80g
  • Dim: 20.00mm x 40.00mm x 242.00mm
  • SKU: RBRC51300
  • UPC: 6005721000548
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 40.90
Ex VAT: R 35.57
For 15 or more items, click to quote
13.00mm standard brick carded