  • Model: RBRC50350
  • Weight: 7.20g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RBRC50350
  • UPC: 6005721000388
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 11.90
Ex VAT: R 10.35
For 15 or more items, click to quote
3.50mm standard brick carded