- Model: TCGR200-5
- Weight: 1.66kg
- Dim: 205.00mm x 205.00mm x 30.00mm
- SKU: TCGR200-5
- UPC: 6009515830274
For use with bench grinders to grind all tempered and hardened steel.
DIAMETER: ø200mm
WIDTH: 25mm
BORE: Ø32mm