  • Model: TCGR150-4
  • Weight: 0.85kg
  • Dim: 155.00mm x 155.00mm x 30.00mm
  • SKU: TCGR150-4
For 15 or more items, click to quote
Grinding wheel for bench grinder
For use with bench grinders to grind steel
DIAMETER: ø150mm
WIDTH: 25mm
BORE: Ø32mm