- Model: TCGR150-3
- Weight: 0.81kg
- Dim: 155.00mm x 155.00mm x 30.00mm
- SKU: TCGR150-3
- UPC: 6009515830298
For use with bench grinders to grind steel
DIAMETER: ø150mm
WIDTH: 25mm
BORE: Ø32mm