- Model: TCGR150-11
- Weight: 0.68kg
- Dim: 168.00mm x 166.00mm x 44.00mm
- SKU: TCGR150-11
- UPC: 6009515833947
For use with bench grinders to grind steel
DIAMETER: ø150mm
WIDTH: 20mm
BORE: Ø32mm