  • Model: TCGR125-2
  • Weight: 0.44kg
  • Dim: 130.00mm x 130.00mm x 25.00mm
  • SKU: TCGR125-2
For 15 or more items, click to quote
Grinding wheel for bench grinder
For use with bench grinders to grind steel
DIAMETER: ø125mm
WIDTH: 20mm
BORE: Ø32mm