  • Model: TCDP20100
  • Weight: 0.04kg
  • Dim: 156.00mm x 121.00mm x 4.00mm
  • SKU: TCDP20100
For 15 or more items, click to quote
TorkCraft - Dry Use Diamond Polishing Pad
Grit: #100
Application:
The Tork Craft Dry use diamond polish pads 100mm is for marble and granite, choose from 50-3000 Grit. Optimized for polishing marble, granite and stone. Recommended to use polishing machine, Tork Craft option POL 06