  • Model: TCBP150C
  • Weight: 0.28kg
  • Dim: 235.00mm x 200.00mm x 20.00mm
  • SKU: TCBP150C
  • UPC: 6009515800741
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 108.90
Ex VAT: R 94.70
For 15 or more items, click to quote
Backing pad
Rubber backing pad to be used with a drill
DIA: 150mm (6')
HOLES: No
ARBOR: Ø6mm