  • Model: TCBP115-3
  • Weight: 0.11kg
  • Dim: 160.00mm x 115.00mm x 20.00mm
  • SKU: TCBP115-3
For 15 or more items, click to quote
Backing pad for angle grinder
Backing pad to be used with an angle grinder with M14 thread.
DIA: 115mm