  • Model: MILSTAP8-14
  • Weight: 0.13kg
  • Dim: 88.00mm x 68.00mm x 10.00mm
  • SKU: MILSTAP8-14
For 15 or more items, click to quote
Miles™ 18 Gauge Brad Nails T14
14 mm Brad Nail
Cat no: MILSTAP8-14
Description Specification
Type Galvanised
Gauge 18 Ga
Leg Length 14 mm