  • Model: MILSTAP4-10
  • Weight: 0.19kg
  • Dim: 115.00mm x 107.00mm x 14.00mm
  • SKU: MILSTAP4-10
  • UPC: 8901057901062
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 58.90
Ex VAT: R 51.22
For 15 or more items, click to quote
Miles™ 18 Gauge Staples No.4
10 mm Staples - 10.50 mm Crown
Cat no: MILSTAP4-10
Description Specification
Type Galvanised T50
Gauge 18 Ga
Leg Length 10 mm
Crown 10,50 mm