  • Model: MILSTAP3-12
  • Weight: 0.11kg
  • Dim: 88.00mm x 82.00mm x 15.00mm
  • SKU: MILSTAP3-12
  • UPC: 8901057901024
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 32.90
Ex VAT: R 28.61
For 15 or more items, click to quote
Miles™ 22 Gauge Staples No.3
12 mm Staples - 11.40 mm Crown
Cat no: MILSTAP3-12
Description Specification
Type Galvanised JT21
Gauge 22 Ga
Leg Length 12 mm
Crown 11,40 mm