  • Model: DT20230-5B
  • Weight: 2.59kg
  • Dim: 230.00mm x 230.00mm x 13.00mm
  • SKU: DT20230-5B
  • UPC: 6009515900212
R 815.90
Ex VAT: R 709.48
For 10 or more items, click to quote
Tags: Brand D-TECH
DIAMOND BLADE SEGMENTED STD. 230 X 22.23MM BULK 5PC