- Model: DT20230-1
- Weight: 0.63kg
- Dim: 280.00mm x 260.00mm x 3.00mm
- SKU: DT20230-1
- UPC: 6009515811969
R 173.90
Ex VAT: R 151.22
For 15 or more items, click to quote
Segmented diamond blade
Diameter: ø230mm
Bore: ø22.23mm